technologie

poradenstvi

Poradenství a konzultace pro podnikatele

V oblasti podnikatelského poradenství nabízíme

Máme mnoholeté zkušenosti v oblasti podnikání, chodu firmy, řízení lidí apod. Díky těmto zkušenostem nabízíme podnikatelské poradenství a konzultace pro firmy, podnikatele, ale také pro živnostníky. Již řadu let vyvíjíme ucelený podnikový informační systém zahrnující obrovskou škálu funkcí pro podnikatele, prostřednictvím kterých zefektivníme chod vašeho podnikání.

Co je cílem poradenství

V oblasti podnikání se pohybujeme od roku 1992. Za tu dobu prošla naše společnost mnoha proměnami a udělali jsme mnoho správných rozhodnutí, ale také chyb, ze kterých jsme se patřičně poučili, posílili a získali tak obrovskou převahu nad konkurencí. Všechny tyto zkušenosti jsou nesmírně cenné, jak se říká “k nezaplacení”. Naše společnost je však plně otevřená tomu, šířit naše vlastní know-how dál, mezi ostatní podnikatele. A proto jsme rozšířili naši společnost také o služby poradenství pro firmy, podnikatele a živnostníky. Cílem je tedy podělit se o naše zkušenosti prostřednictvím poradenských konzultací.

Nejčastější poradenské služby

Poradenství a konzultace poskytujeme na mnoho různých témat, týkající se podnikání a celkového chodu firmy nebo spolupráce manažera s dalšími spolupracovníky a živnostníky. Nejčastěji však radíme podnikatelům s těmito záležitostmi:

Konzultace a poradenství v oblasti gastronomie

Vzhledem k tomu, že vyvíjíme ucelené informační řešení, které obsahuje pokladní, rezervační, controllingové, skladové a kamerové systémy pro gastronomické provozy, zabýváme se také od roku 2013 poradenstvím a konzultacemi v této oblasti. Divize AWIS Global Systems s.r.o. (zkráceně AWGS), doplňuje naši ucelenou nabídku poradenských služeb, spojenou zejména s restauračními a hotelovými provozy. Díky těmto gastronomickým službám posouváme restaurace, hotely a ostatní gastronomické provozy na úroveň zlaté éry českého pohostinství, která za První republiky patřila mezi celosvětově vyhlášené.

Vaším poradcem přes gastronomii bude René Muška

Hlavním koučem celého týmu AWGS je přední český specialista na gastronomii René Muška. Pracoval u společnosti Lautia´s a v restauraci Magická Zahrada v Praze, manažerské a organizační zkušenosti získal v NordSee Restaurantu a ve francouzské restauraci Ces´t La Vie na Kampě.

V oblasti gastronomie nabízíme

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Vlastní know-how

Know-how jsou cenné informace, znalosti, poznatky a zkušenosti, které nasbíráte při dlouhodobé podnikatelské činnosti. Know-how je vlastně to nejcennější, co může firma vlastnit. My ho budujeme řadu let a je již velmi rozsáhlé. Nabízíme vám předání našich zkušeností, díky kterým se vyhnete mnoha chybám a získáte převahu nad konkurencí.

Vlastní know-how
Vlastní informační systém

Vlastní informační systém

Máme vlastní podnikový informační systém, který obsahuje mnoho dalších rozšíření, dílčích modulů a funkcí. Obsahuje například informační, ekonomický, pokladní, rezervační, recepční, fakturační, skladový, kontrolní a plánovací systém, nebo také systém pro řízení projektů, vymáhání pohledávek a řizení vztahů se zákazníky. Pro více informací navštivte stránky UNiQ.

Profesionální jednání

Jsme tým převážně mladých lidí. Jsme přátelští, milí a komunikativní. Naše společnost si zakládá na kvalitním a prověřeném personálu, takže nenarazíte na nikoho, kdo by k vám byl nepříjemný, odtažitý apod.

Profesionální jednání