technologie

seminare-workshopy

Vzdělávací semináře, školení a workshopy

Pro majitele firem, živnostníky i zaměstnance

Pro majitele firem, živnostníky, ale i pro zaměstnance, pořádáme v Praze a Brně pravidelné semináře, školení a workshopy na různá témata, týkající se především podnikání. Tyto konzultační akce pomáhají s podnikatelskými a pracovními procesy, se kterými mohou být problémy nebo přesně nevíte, jak je řešit. Cílem těchto seminářů a workshopů je hlavně seznámit a naučit vás, jak efektivně řešit jednotlivé pracovní úkony.

Vzdělávání s odborníky z praxe

Semináři vás provedou vždy zkušení profesionálové nejen z řad naší společnosti, ale také naši partneři – konzultanti, manažeři a podnikatelé s dlouholetými zkušenostmi a vysoce odbornými znalostmi z různých oborů. Zveme vždy alespoň jednoho odborného poradce, který má s danou problematikou bohaté zkušenosti. Všechny naše workshopy a další akce dokumentujeme a zpracováváme z nich videa, která následně zveřejňujeme na našem Youtube kanálu. Více informací o všech těchto akcích získáte na našem webu www.systemcrm.cz

Ukázková témata seminářů

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Získáte cenné informace

Máme odborné znalosti a zkušenosti, které jsme získali za mnoho let naší podnikatelské činnosti. Působíme převážně v segmentu IT (vývoj software), ale máme blízko také ke gastronomii a správě nemovitostí. Všechny naše zkušenosti a získané know-how považujeme za velmi cenné informace, které můžeme předat i vám, a to právě prostřednictvím našich seminářů.

Získáte cenné informace
Odstraníte profesní slepotu

Odstraníte profesní slepotu

Profesní slepota je stav, ve kterém podnikatel už není schopen vnímat věci tak, jak by je vnímala nově příchozí pracovní síla. Profesní slepota vám výrazně zhorší pohled na mnoho věcí týkajících se zaměstnání. My se vám prostřednictvím našich seminářů a workshopů pokusíme profesní slepotu odstranit a ukážeme vám, jak dělat věci jinak – efektivněji a lépe.

Převálcujete konkurenci

Naše semináře a workshopy vás nabijí novou energií. Zjistíte, co vše jste dělali špatně, a o kolik práce jste měli navíc. Naučíme vás, jak pracovat efektivně, a jaké používat moderní technologie a nástroje, které vám s vaší prací výrazně pomohou. A to vše vám pomůže převálcovat vaši konkurenci.

Převálcujete konkurenci