technologie

zavadeni_info_s

Zavádění podnikového informačního systému

Implementace systému

Zavádění nebo-li implementace podnikového informačního systému do firmy bývá často složitý a náročný proces, na který se musí soustředit nejen vývojový a realizační tým, ale také samotný zadavatel včetně jeho zaměstnanců a spolupracovníků.

Pořádáme školení a semináře

V Praze a Brně pořádáme pravidelné vzdělávací akce pro majitele firem, podnikatele, živnostníky a všechny, kteří chtějí správně implementovat nový IS do podniku. Realizujeme odborná školení pro menší skupiny podnikatelů, semináře pro firmy a workshopy o správném užívání a efektivní práci s moderními informačními systémy pro podnikání.

Přemýšlíte o podnikovém systému?

Přemýšlíte o uceleném podnikovém systému, který vám bude shromažďovat důležité firemní informace? Zkuste náš systém UNiQ. Obsahuje komplexní řešení CRM a ERP s desítkami modulů, rozšíření a možností propojení na jiné systémy a softwarové aplikace.

Neváhejte a zkuste IS UNiQ

Mnoho podnikatelů a firem stále nevěří, že IS může výrazně zefektivnit a zjednodušit mnoho úkonů či složitějších procesů a zároveň zvýšit ziskovost firmy. Začnou věřit až v momentě, když si poslechnou naši prezentaci. Jakmile se zájemce rozhodne, přecházíme k mnoha dalším fázím celé implementace, které popisujeme níže.

Až se rozhodnete, že chcete IS

Stanovení cílů

Základem zavádění informačního systému do podniku je stanovit cíle. Cíle by měly být transparentní a dobře měřitelné hodnoty, které se stanou zároveň vaší inspirací. Cíle ale nechápejte, jako vaše očekávání. Ta jsou pouhými pocity. Očekávání lze splnit pouze pokud je propojíme se stanovenými cíli, a pokud podnikový informační systém správně pochopíte.

Podmínky při implementaci

Informační systém je třeba pochopit a následně přijmout, ale stejně tak se přizpůsobit jeho změnám. Při samotné implementaci je ale také nezbytná autorita manažera. Důležitou roli hraje správné nastavení všech procesů, aby si všichni uživatelé na systém zvykli a změnili svůj postoj k dosavadním pracovním zvyklostem a pravidlům. Jakmile od takových věcí ustoupí, zjistí, že jejich práce nabývá na efektivitě, ziskovosti i pohodlnosti.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Přes 4000 zákazníků

V oblasti vývoje software máme již přes 4000 zákazníků. V roce 2012 jsme rozšířili naše působení na Slovensko a od roku 2014 expandujeme s některými systémy do dalších států Evropské unie. Našimi systémy se denně proúčtuje několik miliónů korun a obslouží stovky tisíc koncových uživatelů.

Přes 4000 zákazníků
Na trhu od roku 1992

Na trhu od roku 1992

Naše společnost se zabývá vývojem pokladních, informačních, kontrolních, rezervačních a dalších systémů, které úzce souvisí a navazují na vzdělávání týkající se podnikání a použití informačních technologií. Naleznete nás již na 13 místech Čechách a ve 2 městech na Slovensku.

Tým profesionálů

V naší firmě pracuje přes 50 stálých zaměstnanců a dalších 50 externích spolupracovníků, kteří jsou vybíráni podle přísných interních pravidel. Spolupracujeme také s řadou odborníků a specialistů z různých oblastí podnikání, se kterými komunitně konzultujeme řadu podnikatelských aktivit.

Tým profesionálů