technologie

dotykove-monitory-LCD

Dotykové monitory (LCD)

Minimalizujte riziko chyb

Dotykové monitory by měly být součástí každého obchodu nebo gastronomického provozu, v němž má být dosaženo maximální rychlosti a přesnosti při obsluze zákazníků. Díky dotykovým monitorům je možné minimalizovat riziko chyb, které hrozí při ručním účtování a zapisování.

Špičkové technologie ukryté v moderním designu

Nabízíme vám extra výkonné dotykové monitory, které najdou uplatnění v restauracích, barech, hotelech, penzionech, ale také v klasických obchodech, které nabízejí služby či zboží. Monitory z naší nabídky disponují špičkovou technologií. Jistě oceníte také jejich nadčasový design, který pomůže zvýšit atraktivitu každého interiéru.

Intuitivně a rychle pouhým dotykem

Dotykový monitor napojený na pokladnu je zárukou rychlé a přesné práce – k ovládání stačí jediný dotyk prstu. Některé modely je možné ovládat i tužkou či jinými předměty. Práce se systémem je intuitivní a rychlá, obsluze bude stačit jen několik minut, aby vše dokonale pochopila a zvládla.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Víme, co potřebujete

V oblasti gastronomie, ale i obchodu se pohybujeme již řadu let a věřte, že máme opravdu bohaté zkušenosti. Víme, co přesně číšníci, servírky, pokladní a prodejci potřebují. Přeřaďte na nejvyšší rychlost a poznejte opravdový komfort.

Víme, co potřebujete
Máme pokladní systém

Máme pokladní systém

Pokud přemýšlíte o dotykovém monitoru, určitě se zamyslete také nad investicí do kvalitního a optimalizovaného pokladního systému. Podívejte se naše pokladní systémy pro Windows nebo si stáhněte zdarma pokladnu PEXESO na mobil s Androidem.

Velkoobchodní ceny

Pokud jste prodejce nebo obchodník, a máte zájem o námi nabízené dotykové monitory, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Při odběrech většího množství nebo v případě delší spolupráce poskytujeme klientům velkoobchodní ceny.

Velkoobchodní ceny