technologie

dotykove-monitory-pos

Dotykové pokladny (POS)

Moderní technologie na dotek

Dotykové pokladny jsou díky moderním technologiím důležitým nástrojem, který umožňuje zjednodušit práci při účtování na pokladně. Veškeré úkony se provádí jediným dotykem prstu, což zrychluje proces nákupu a zvyšuje efektivitu. Připravili jsme pro vás nabídku špičkových dotykových pokladen, které nabízí vysoký výkon a precizní design. Jednotlivé produkty můžete nakupovat nebo poptávat přímo na našem eshopu.

 

Ideální pro gastronomii a obchod

Získejte náskok před konkurencí a vydělávejte více. Pořiďte si dotykovou pokladnu s pokladním systémem a uvidíte, že ve vaší restauraci nebo obchodě to začne fungovat efektivně a hlavně transparentně. Vše půjde najednou rychleji. Nejen vy, ale také vaši zákazníci ocení rychlost zúčtování.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Špičková kvalita

Podívejte se na dotykovou pokladnu s integrovanou tiskárnou, operačním systémem Android nebo na super odolné modely speciálně upravené pro vysoce zátěžové gastronomické provozy, které spolehlivě vydrží i vyšší míru znečištění například tekutinami, prachem apod.

Špičková kvalita
Všestranné uplatnění

Všestranné uplatnění

Moderní dotykové pokladny najdou uplatnění v barech, restauracích, hotelových recepcí, ale také například ve fitness centrech. Samozřejmě také v obchodech a obchodních řetězcích bez omezení na druh zboží nebo služeb. Dotykové pokladny jsou nástrojem, který zvyšuje efektivitu provozu.

Velkoobchodní prodej

Obchodníkům, dealerům a jiným prodejcům, kteří mají zájem o naše dotykové pokladny, připravíme individuální cenovou nabídku. V případě zájmu o obchodní partnerství a velkoobchodní prodej nás neváhejte kontaktovat. Můžete využívat také náš internetový obchod s provizním systémem.

Velkoobchodní prodej