technologie

prodej-hardware

Prodej hardwaru pro pokladny a pokladní systémy

Kvalitní a prověřený hardware

Podnikáte ve službách? Pak potřebujete ověřený hardware a příslušenství pro pokladny a pokladní systémy. Nahlédnete-li do restaurací, hotelů, obchodů či velkoobchodních prodejen, naleznete námi nabízené pokladní systémy prověřené dlouholetým provozem. Nabízíme totiž pouze špičkové produkty té nejvyšší kvality.

Zeptejte se profesionálů

Váháte s nákupem pokladny pro hotel, obchod, restauraci nebo bar? Využijte naše přednákupní poradenství a konzultaci zdarma. Pokud si nejste jisti řešením, naši profesionálové Vám pomohou vybrat hardware adekvátní Vašim možnostem a cílům.

Prodáváme kompletní vybavení pokladen

Sháníte příslušenství k pokladnímu systému? Chcete svůj pokladní hardware dovybavit, zabezpečit nebo rozšířit? V našem eshopu nabízíme:

Velkoobchodní prodej hardware

Máte zájem o pravidelný nákup hardwaru nebo jednorázový nákup více komponent za velkoobchodní ceny? Nabídneme Vám množstevní slevu. Kontaktujte nás!

Navštivte náš eshop

Hledáte drobné příslušenství nebo kompletní pokladní systém pro Váš podnik? Zajímají Vás zkušenosti a názory lidí z oboru? Navštivte náš eshop.

Hardwarové sestavy
Vybíráte pokladnu pro specializovaný provoz? Inspirujte se zkušenostma kolegů. Nabízíme řadu pokladních sestav zkompletovaných dle přání a návrhů našich klientů provozujících obchody a prodejny, terasy a zahrádky, restaurace a bary.

Pestrá škála doplňků
Usilujete ještě zrychlit a zpřehlednit finanční transakce nebo lépe zabezpečit pokladnu? Nabízíme pestrou škálu vybavení a příslušenství pro pokladní systém. Mobilní a platební bankovní terminály, servery, laserové skenery a čtečky magnetických karet i čárových kódů, pokladní tiskárny účtenek, termokotoučky, váhy a váhové systémy, zákaznické displeje, pokladní zásuvky a mnohem víc.

Záruční a pozáruční servis
U našich partnerů a dodavatelů Vám zajistíme kompletní záruční a pozáruční servis. Reklamaci vyřídíme co nejrychleji. V případě poruchy hardwaru nabízíme pronájem náhradního pokladního systému.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Hardwarové sestavy

V našem portfoliu produktů naleznete také několik předdefinovaných pokladních sestav, jejichž hardware jsme připravili dle nejčastějších požadavků našich zákazníků. Jedná se například o pokladní hardware určený pro obchody a prodejny, restaurace a jiné gastronomické podniky nebo třeba speciální hardwarové sestavy určené pro obsluhu na terasách či letních zahrádkách.

Hardwarové sestavy
Široká škála doplňků

Široká škála doplňků

Mimo dotykové pokladny a monitory nabízíme také nezbytné vybavení a příslušenství pro pokladní systémy, jako mobilní terminály, platební bankovní terminály, servery, laserové skenery a čtečky magnetických karet a čárových kódů, pokladní tiskárny účtenek, termokotoučky, váhy a váhové systémy, zákaznické displeje, pokladní zásuvky a další.

Záruční a pozáruční servis

Prostřednictvím našich partnerů a dodavatelů vám zajistíme kompletní záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného hardware. Reklamace vyřizujeme vždy co v nejrychleji termínu. V případě poruchy hardwaru je možné využít i pronájem pokladního systému.

Záruční a pozáruční servis