technologie

pokladni-sestavy_

Pokladní sestavy

Výběrová kvalita hardwaru, stabilita systému a originální pokladní software, jsou hlavními znaky pokladních sestav, které nabízíme. Tyto sestavy jsou zároveň nejlépe hodnocenými a nejvíce prodávanými pokladními systémy.

Pokladní hardware

Vsadili jsme na výběrovou kvalitu a moderní technologie v oblasti hardwaru, vybavení a příslušenství pro pokladní systémy. Sázka se vyplatila nejen nám, ale i více jak 4000 našim zákazníkům. Prodáváme pouze ověřené produkty, jejichž hlavními znaky jsou kvalita, stabilita, propracovanost, efektivita a funkčnost. Pro náš ucelený pokladní systém nabízíme nejmodernější pokladní hardware, jakou jsou dotykové LCD pokladny, POS terminály, mobilní terminály, tiskárny účtenek, scannery a čtečky magnetických karet, pokladní váhy, záložní zdroje a zákaznické displeje.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Pokladní sestava AWIS OBCHOD

Profesionální pokladní sestava pro všechny druhy obchodů obsahuje pokladní systém pro obchod – pokladní software AWIS OBCHOD, PC – počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, LCD monitor (repas), termo tiskárnu, související kabeláž.

Pokladní sestava AWIS OBCHOD
Pokladní sestava AWIS GASTRO

Pokladní sestava AWIS GASTRO

Vysoce výkonná pokladní sestava AWIS GASTRO pro restaurace, hotely, penziony, pizzerie, kavárny, kluby a diskotéky zahrnuje pokladní systém pro restaurace, PC – počítač (jedná se o repasovaný stroj) a Windows 7, dotykový LCD monitor, termo tiskárnu, související příslušenství a kabeláž.

POS pokladní sestava

Pokladní sestava ALU POS je vodě odolný ALL IN ONE PC s dotykovou obrazovkou, která je osazena operačním systémem Windows 7. Součástí sestavy je také termo tiskárna a pokladní software AWIS. Platební terminál je vhodný zejména pro restaurace, diskotéky, kluby, bary a kavárny.

POS pokladní sestava