technologie

pokladni-tiskarny-uctenek3

Pokladní tiskárny účtenek

Pokladní tiskárny účtenek

Pokladní tiskárny účtenek jsou nezbytným doplňkem pokladních systémů. Naší nabídku tvoří oblíbené WiFi mobilní tiskárny s termotiskem a jehličkové tiskárny vhodné do kuchyně i ostatních gastronomických provozů.

Tichý provoz a vysoká rychlost tisku

Nabízíme vám nejlepší tiskárny účtenek, které mají hned několik uživatelsky přívětivých funkcí. Jejich velkou předností je tichý provoz ve spojení s maximální rychlostí tisku. Tyto termotiskárny účtenek umí tisknout rychlostí až 300 mm za vteřinu, u jehličkových tiskáren je to až 150 mm za vteřinu. Tiskárny do kuchyní mají speciální úpravu, která zvyšuje jejich odolnost proti poškození vlivem vnějších faktorů (voda, mastnota apod.).

Mobilní provedení zvyšuje rychlost a usnadňuje obsluhu

Tiskárny účtenek přináší do systému obsluhy zákazníků velké zjednodušení i proto, že umožňují tisk přímo z pokladny nebo z pokladního terminálu pro číšníky. Máme pro vás také výkonné mobilní tiskárny (jejich předností jsou malé rozměry a nízká hmotnost), které jsou ideálním řešením pro provozy, ve kterých je nezbytný přenosný systém tisku (např. logistické služby, restaurace se zahrádkou atd.).

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Široké spektrum uplatnění

Pokladní tiskárny účtenek najdou uplatnění v restauracích, penzionech, hotelech a obchodech nezávisle na tom, jaké zboží či služby nabízí. Jsou kompatibilní s námi poskytovaným pokladním hardwarem i pokladním softwarem.

Široké spektrum uplatnění
Navštivte náš eshop

Navštivte náš eshop

Určitě navštivte náš internetový obchod, kde nabízíme pokladní tiskárny a další sortiment, který se týká především softwarového a hardwarového vybavení pro gastronomické provozy, ale také prodejny, obchody a obchodní řetězce.

Velkoobchodní prodej

Obchodníkům, dealerům a jiným prodejcům, kteří mají zájem o naše produkty, poskytujeme velkoobchodní slevy. O možnosti spolupráce pro velkoobchodní prodej námi nabízených pokladních tiskáren nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Velkoobchodní prodej