technologie

nas-software_

Vývoj softwaru a aplikací

Vytvořili jsme sofistikovaný software

Vytvořili jsme sofistikovaný software pro řízení firmy a lidských zdrojů, který nabízí komplexní řešení pro gastronomii, obchod, prodej zboží i služeb. Má velké množství využití a lze ho implementovat v mnoha podnikatelských činnostech. Je navržen tak, aby zefektivnil vaši práci, ale i práci zaměstnanců a spolupracovníků, a aby kontroloval ekonomický chod podniku. Obsahuje mnoho dílčích systémů, modulů a dalších rozšíření, které lze postupně kdykoliv dle potřeby dokoupit.

Děláme také software na zakázku

Zabýváme se také vývojem softwaru na zakázku dle přání a požadavků zadavatele. Umíme naprogramovat téměř cokoliv. Poradíme si i se složitými programy, které budou obnášet nestandardní funkce. V případě zájmu o programování softwaru na zakázku nás neváhejte kontaktovat. Sjednáme si nezávaznou schůzku, na které nám řeknete vaše představy a záměry, jak by měl váš program fungovat. Rádi se s vámi setkáme buď v našem showroomu v PrazeBrně nebo třeba v jedné z našich partnerských restaurací u kávy či dobré večeře.

Mezi tváře naší společnosti patřil i Marek Vašut, jenž hrdě propagoval naše dotykové pokladny – viz. pokladnapexeso.cz

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Nenahraditelné zkušenosti

Vývojem softwaru se zabýváme již od roku 1992, což pro naši společnost znamená více než 20 let zkušeností a odborných znalostí, které jsou pro naše klienty zárukou kvality. Tyto zkušenosti zúročujeme v dalším vývoji a inovacích.

Nenahraditelné zkušenosti
Tým profesionálů z oboru

Tým profesionálů z oboru

V našem týmu jsou profesionálové s dlouholetou praxí a špičkovými odbornými znalostmi. Programátoři se pravidelně školí a ovládají programovací jazyky C++, C#, .Net, MySQL, PHP, HTML, XHTML, HTML5, CSS3 a další.

Více než 1000 zákazníků

Naši zákazníci jsou vizitkou našich služeb. V současnosti jich máme už více než 1000 po celé České i Slovenské republice. Náš software denně využívá přes sto tisíc koncových uživatelů a proúčtuje se přes něj několik desítek milionů korun za den.

Více než 1000 zákazníků