technologie

internetovy_obchod_emarket

Internetové obchody

e-Market – internetový obchod s pokladnou a skladem

Konkurence nespí. Chcete uspět v prodeji zboží přes internet? Buďte rychlejší než druzí! Zvolte e-Market propojený s pokladnou AWIS, skladovým a zákaznickým systémem v CRP a ERP UNiQ a získejte potřebný náskok.

Originální e-shop na míru

Zaujměte klienty! Nenabízíme pouhou online aplikaci, ale propracovaný systém s originální grafikou, jenž umožní předčít konkurenci. Získáte efektivní servis a možnost rozšíření o řadu funkcí. Zhotovíme výměnný reklamní systém, zajistíme programové úpravy i SEO optimalizaci, zapracujeme funkci platby kartou.

Napojení na pokladnu, sklad a další užitečné funkce

e-Market má všechny základní funkce klasického e-shopu:

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Napojení na sklad

Vždy aktuální přehled! Příjem zboží přes čtečku čárových kódů napojenou na sklad Vás udrží v obraze. Získáte seznam přejímek a výdejek. Napojení e-shopu přímo na pokladnu výrazně urychlí všechny transakce.

Napojení na sklad
Věrnostní systém

Věrnostní systém

Získejte stálé zákazníky! Věrnostní systém Vám dle statistiky návštěv umožní vytipovat stálé klienty, odměnit je slevou a ještě posílit jejich přízeň a velkorysost.

Administrační systém

Spravujte obsah, fotogalerie, články, bannery, sledujte statistiky prodeje, lákejte na slevy hromadnými emaily, to vše moderním administračním systémem CMS.

Administrační systém