technologie

rezervacni_system

Rezervační systém UNiQ Reservation

Rezervační systém pro všechna zařízení

Provozujete hotel, penzion, ubytovnu, sportovní areál nebo wellness? Potřebujete spolehlivý nástroj pro efektivní správu rezervací a jiných aktivit? Právě Vám je určen rezervační systém UNiQ Reservation.

Přehledný systém pro bezchybný provoz

Nic neodradí zákazníka jako průtahy s vyřizováním objednané služby nebo fronta a naopak nic neusnadní provoz hotelu či penzionu jako přehledný a nastavitelný rezervační systém. UNiQ Reservation do rezervací vnáší maximální přehlednost a svou nastavitelností umožňuje široké pole užití.

UNiQ Reservation nabízí

Dokonalá kompatibilita s ostatními systémy

Zjednodušte obsluhu zákazníků i vedení podnikové agendy! UNiQ Reservation poskytuje více než 22 modulových funkcí a rozšíření, jež usnadní provoz Vašeho podniku. Obsahuje pokladní systém pro vystavování faktur a tisk dokladů a dokonale spolupracuje s dalšími důležitými systémy, čímž zjednodušuje celou řadu procesů.

Propojení se systémem CRM UNiQ

Myslíte, že se zákazníky nelze jednat lépe? Zdokonalte svou marketingovou strategii. Propojte rezervační systém UNiQ Reservation s našim systémem CRM UNiQ a získáte:

funkci hromadného zasílání akčních nabídek
statistiku počtu návštěv a útraty jednotlivých klientů
možnost filtrace na základě statistik

Propojení na věrnostní systém

Odměňte své nejvěrnější klienty, stanou se ještě věrnějšími! Propojte rezervační systém UNiQ Reservation se speciálním věrnostním systémem a získáte statistiku návštěv i útraty jednotlivých klientů. Přehled nejvěrnějších zákazníků Vám umožní odměnu automatickou slevou nebo klubovou kartou. Více informací najdete v našem eshopu na stránce VĚRNOSTNÍ SYSTÉM pro VIP klienty.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.