technologie

call_centra

Systém UNiQ pro call centra

Unikátní řešení pro malé firmy a call centra

Přemýšlíte o telemarketingu, zákaznické lince nebo jen o průzkumu spokojenosti zákazníků po telefonu vlastní silou? Nechcete platit zbytečně velké peníze za call centrum? Hledáte optimální řešení, které vám umožní vytvořit si vlastní malé call centrum za rozumné finanční prostředky? Zkuste náš systém UNiQ CALL CENTRUM, který je vhodný pro malé a střední firmy, které potřebují nízko nákladové, ale přitom plnohodnotné call centrum se všemi standardními funkcemi. Nabízíme jednoduché a zároveň ideální řešení pro ty, kteří mají třeba jen dvě operátorky. O vše se postaráme za vás.

Funkce našeho software

Náš UNiQ software pro call centra nabízí všechny standardní funkce, které umí každé profesionální call centrum. Díky těmto funkcím a nízké ceně si můžete udělat vlastní call centrum třeba u vás v kanceláři.

Propojení do CRM systému

Jednou z předních funkcí, které náš call centrum software nabízí, je propojení na CRM systém pro řízení vztahů se zákazníky. Umožňuje například vytáčení telefonních čísel přímo z databáze v CRM systému, automatické otevírání zákaznické karty a další. V případě potřeby je možné naprogramovat další specifické funkce na zakázku dle vašich požadavků.

Statistiky a reporty hovorů

Výběr nejpoužívanějších funkcí

Využití software UNiQ pro call centra

Telemarketing – rozvíjení vztahů se zákazníky, propagace, průzkumy spokojenosti
Informační call centrum – informace pro zákazníky nebo veřejnost
Servisní call centrum – servisní a zákaznická podpora
Transakční call centrum – telebanking, internet banking
Prodejní call centrum – objednávky po telefonu, nabízení produktů či služeb
Virtuální call centrum – operátor je propojen na call centrum přes internet

Nejsme call centrum – poskytujeme pouze software

Naše společnost neposkytuje služby call centra, tedy pronájem operátorů či zpracování call scriptů nebo celé telemarketingové kampaně. Poskytujeme pouze software (počítačový program), který mohou malé a střední firmy použít pro vytvoření vlastního plnohodnotného call centra.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.