technologie

pohledavky

Systém pro vymáhání pohledávek

Systém UNiQ POHLEDÁVKY

Neplatičů přibývá a je proto nezbytné se proti nim účinně bránit. Nabízíme vám originální a výkonem maximálně efektivní nástroj pro vymáhání pohledáveksystém UNiQ POHLEDÁVKY. Je ideálním řešením pro malé a střední podniky, právní kanceláře nebo agentury vymáhající dluhy.

Nabízí hned několik možností

Nabízíme vám unikátní online software pro správu a efektivní vymáhání pohledávek. Systém funguje při napojení na ekonomický či fakturační systém (je kompatibilní se systémy CRM a ERP UNiQ, Pohoda, Money S3, FlexiBee ap.), aby mohl získat potřebné údaje o fakturách. Pokud systém zaznamená fakturu v prodlení, nabídne vám hned několik možností vymáhání. Umí vygenerovat až pět různých stupňů upozornění (pomocí SMS, emailu apod.) Pokud pouhé upozornění na dlužníka nezabírá, systém rychle nabídne další postup. Na řadu přijde propojení na nasmlouvanou právní kancelář či společnost pro vymáhají pohledávek. Díky systému je možné snadno a rychle vytvořit předžalobní upomínku a další potřebné dokumenty.

Proces sledujete online

Systém UNiQ POHLEDÁVKY pro vymáhání pohledávek funguje online. Stačí, když budete mít přístup k internetu a můžete pohodlně a odkudkoliv sledovat celý proces vymáhání. Finanční stránku vašeho podnikání budete mít díky systému pod absolutní kontrolou a na vše budete moci rychle reagovat.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.