technologie

redakcni_system_journalist

Tvorba eshopů a webů

Láká Vás podnikání online? Vytvoříme funkční eshop, portál nebo web přesně toho formátu, který potřebuje Váš produkt.

Programování na míru

Máte geniální nápad? Uskutečněte jej! Využijte praxi a erudici našich programátorů, kteří pro Vaši myšlenku vytvoří funkční web.

Přehledný obsah webu

Pozor na nepřehledný chaos! Pro Vaše stránky vytvoříme precizní informační strukturu, v níž každé slovo dává smysl.

Zvyšte návštěvnost stránek

SEO optimalizaci provádíme s ohledem na cílové skupiny, aby Vaše nabídka dolétla přesně tam, kde je poptávána.

Webové stránky a portály

Programování webových stránek, eshopů a portálů

Chcete podnikat přes internet? Vytvoříme Vám webové stránky, eshop, jakýkoli webový portál nebo webovou aplikaci na míru.

Tvoříme velké firemní weby i stránky malých podnikatelských projektů.
Navrhneme účelnou obchodní strategii a cílenou reklamní kampaň.
Kontinuální optimalizací pro vyhledávače (SEO) maximalizujeme návštěvnost webu.

Vývoj softwaru na zakázku

Budujete unikátní projekt na zelené louce? Nezalekneme se. Připravíme Vám jedinečný web na míru.

Zpracováváme projekty na Open source systémech

Chcete svůj projekt pouze testovat nebo hledáte cenově příznivější alternativu zakázkové tvorby? Zpracujeme Vám webové stránky na Open Source systému.

Kreativní webdesign

Chcete rentabilní web? Dopřejte svým klientům příjemné, originální a přehledné stránky. Působivý vzhled naši designeři pojí s účelností a stránky projektují tak, aby se zákazník nejen orientoval, ale také vracel.

Struktura obsahové části
Neztrácejte klienty v informačním bludišti! Smysluplně roztřídíme informace, srozumitelně a logicky pojmenujeme všechny stránky a tím vytvoříme informační strukturu, v níž se zákazník neztratí.

Optimalizace webu – SEO

Chcete vysokou návštěvnost? Nepodceňujte obsahovou část. Naši textaři zpracují analýzu klíčových slov, zacílí na skupinu potenciálních klientů a zvolí takové formulace, aby na ně slyšela Vaše vysněná klientela.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Kreativní webdesign

Máme kreativní designery, kteří vytvoří váš web do posledního detailu. Při tvorbě webdesignu myslí nejen na vzhled, ale také na jednoduchost a příjemné uživatelské rozhraní. Pro návštěvníka webu, tedy pro potenciálního zákazníka, je nejdůležitější, aby se na webu cítil dobře a aby na něm rychle a pohodlně našel přesně to, co hledá.

Kreativní webdesign
Příprava obsahové části

Příprava obsahové části

Připravíme pro váš web tzv. informační architekturu, která se zabývá tříděním informací. Vytvoříme celkovou strukturu webu, roztřídíme a uspořádáme všechny informace, ale také pojmenujeme všechny stránky tak, aby byly pro návštěvníka srozumitelné a logické. Jakmile budeme mít připravenou informační architekturu a strukturu webu, pustíme se do samotné obsahové části.

Optimalizace webu - SEO

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO) začíná už při přípravě obsahové části webu. Než textař začne psát první slova, nejdříve se zamyslí nad cílovou skupinou vašich zákazníků a zpracuje podrobnou analýzu klíčových slov, které budou pro další práci nezbytné.

Optimalizace webu - SEO