technologie

weby

Webové portály a informační webové stránky

Výběr toho nejlepšího

Prahnete po novinkách ze světa gastronomie, technologií nebo automobilů? S námi nic nepropásnete. Vybíráme to nejlepší ze současných trendů v řadě oblastí. Navštivte některý z našich webů.

Gastrozoom.cz

Jste majitel restaurace, gurmán, gurmet nebo jen gastro nadšenec? Navštivte náš revoluční portál Gastrozoom.cz, na kterém naleznete:

gastro magazín
katalog restaurací a vybraných gastro firem
White a Black list zaměstnanců
nabídky práce v gastronomii
gastro bazar a mnohem víc

Pizza-pizza.cz

Cítíte oregano, sotva pohlédnete na roztavený sýr? Jen uzříte rajče, hned je pohledem svlékáte z kůže a hážete na pánev? Ulevte své vášni! Připravte si pizzu dle tradičních receptur a fotografií na mini-webu Pizza-pizza.cz!

Uklidypraha.cz

Sháníte úklidový servis nebo sami nabízíte úklidové služby? Provozujeme katalog pražských úklidových firem – Uklidypraha.cz. Navštivte jej a vbrzku získáte informace, doporučení, rady a tipy na úklid, hygienu a čistotu.

Autoindex.cz

Vybírejte z nabídky více než 9 000 vozů! Zacilte svou nabídku na statisíce zájemců! Vedle široké inzerce na portálu Autoindex.cz najdete:

výčet prodejců aut v celé ČR
novinky z automobilového průmyslu
seznamy autobazarů a autoservisů v České republice
zajímavé články

Další zdroje informací

Navštivte i další z našich portálů! Čerpejte například novinky:

ze světa pokladních systémů
z oblasti informačních systémů

Pochutnejte si
Rozdychtěte a odměňte své chuťové buňky:

Novinky ze světa gastronomie
Recepty a delikatesy z Wopiho kuchyně

Sledujeme trendy
Zajímají Vás aktuality ze světa technologií, gastronomie nebo aut, ale tok informací je moc rychlý? Z nepřeberného množství novinek zachytáváme vše podstatné. Pečlivě monitorujeme nové trendy a klientům servírujeme jen to nejlepší z jejich sféry zájmu.

Klienti nás inspirují
Většina článků a publikací, které vydáváme, vzniká na základě praktických událostí a případových studií. Hlavním zdrojem inspirace a informací publikovaných na našich portálech jsou klienti. Inspirujte nás i Vy!

Publikujeme v časopisech
Gastro&Hotel, Úklid+Čištění nebo ruský magazín Děngi patří mezi nejznámější periodika, jimž poskytujeme rozhovory nebo případové studie.

Další zdroje informací

Provozujeme také další komerční webové stránky, na kterých pravidelně publikujeme.

Zařaďte se mezi klienty AWIS Holding, a.s.

Sledujeme trendy

Pokud chcete být úspěšní ve svém oboru, musíte pravidelně sledovat trendy a novinky týkající se například nových technologií, způsobů zpracování, zákonů apod. Abychom byli stále v obraze a mohli doporučovat našim klientům to nejlepší, monitorujeme dění ve všech našich oblastech.

Sledujeme trendy
Klienti nás inspirují

Klienti nás inspirují

Mnoho naší práce je inspirováno právě našimi klienty. Oni jsou totiž hlavním zdrojem informací, které následně publikujeme na naše weby a portály. Většina článků a publikací, které vydáváme, vznikají na základě praktických příkladů a případových studií. I vy se můžete stát naší inspirací.

Publikujeme v časopisech

Naše publikace vycházejí také v odborných časopisech a magazínech, se kterými úzce spolupracujeme. Mezi nejznámější patří například časopisy Gastro&Hotel, Úklid+Čištění nebo ruský magazín Děngi. Občasně poskytujeme pro časopisy také případové studie a rozhovory.

Publikujeme v časopisech